Držák na rezervní toaletní papír UNIX

NIM-UN 13055R-26
Dostupnost Skladem u dodavatele

Výrobek je k dispozici na externím skladu. Dodání můžete očekávat do týdne.

Rezervní držák na toaletní papír. Materiál mosaz-povrchová úprava chrom. Více…
Cena
395 Kč
  • Záruka 10 let

Popis

Rezervní držák na toaletní papír v designu série UNIX. Materiál mosaz-povrchová úprava chrom. Tento výrobek doporučujeme také pro hotelové koupelny vyšší kategorie. Držák snadno připevníte na obklady pomocí šroubků, které vám dodáme v balení. Tento produkt však můžete upevnit též kvalitním lepidlem. Lepidlo není součástí dodání.

Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 10 let, na povrchovou úpravu výrobku 3 roky. Na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba. 

V současných trendech panuje nádech funkcionalismu a technických prvků. Tyto moderní tendencebezesporu reprezentuje řada koupelnových doplňků UNIX. Spojuje univerzálnost chromu spolu s čistým a nevtíravým vzezřením keramiky. Díky technicky univerzálnímu designu bude vhodně ladit s ostatními prvky dnešních koupelen. Dlouhá životnost, bytelné provedení, kvalitní materiál ji předurčují získat si široké uplatnění, jak ve veřejných zařízeních, tak v domácnostech.

Parametry

Rozměry (cm) 10 x 21 x 6cm
Hmotnost 0,3 kg
Materiál Mosaz
Kolekce Unix

Máte dotaz k produktu?