Jídelní stoly

Vybrané filtry

167 produktů

Jaké jídelní stoly můžeme nabídnout?

Jídelní stůl patří mezi základní výbavu každé domácnosti a stává se středem bytu nebo rodinného domu. Při výběru jídelního stolu je potřeba dbát na jeho dostatečnou velikost, tvar i materiál, ze kterého je vyrobený. Jídelní stůl je místo, u kterého se pravidelně schází celá rodina. Nepodceňujte jeho výběr a sledujte nabídku našeho e-shopu.

Jídelní stůl a židle k sobě musí ladit a přinášet svým majitelům komfort a pohodlí. Zároveň by tento nábytek měl ladit do interiéru, ve kterém se nachází. Jídelní stoly a židle se nejčastěji nachází v kuchyni či jídelním koutě.

Můžete si zvolit kulatý jídelní stůl, který se hodí zejména do prostornějších jídelen. Kulatý stůl totiž vyžaduje kolem sebe více prostoru, než je tomu u stolu hranatého. Ovšem nejoblíbenější jsou stále stoly obdélníkové, zejména pak do panelákových bytů, kde je třeba šetřit s místem.

V současné době jsou velice moderní skleněné jídelní stoly, které působí skutečně velice pěkně, nicméně je náročnější jejich údržba. Nehodí se domácností s malými dětmi. Praktické jsou zase rozkládací jídelní stoly, které můžete jednoduše rozložit v případě, že očekáváte návštěvu.

Nabídka v našem e-shopu je skutečně velice pestrá, vybírejte nejen kvalitní stoly, ale také jídelní židle.

Proč si zvolit náš e-shop?

Garantujeme vám velký výběr zboží za příznivé ceny. Dále pak možnost vlastní dopravy, přičemž ručíme za nepoškození zboží. Doprava je zdarma u objednávek nad 10 000 Kč. Nabízíme možnost výnosu zboží do bytu. Většina výrobků z nabídky v e-shopu je skladem.

Sleva 5 % na zahradní sestavyChci vědět víc