Ložnice Provence

GaM-loznice-provence
Dostupnost 3-5 týdnů

Výroba do 3-5 týdnů.

Doprava ZDARMA

Doprava tohoto výrobku je po celé ČR zdarma.

Ložnice je sestavená u prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Více…
Cena
17 939 Kč
Původně
22 000 Kč

Popis

Ložnice je sestavená u prvků luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled.

Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové  úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku.

Postel dodáváme včetně laťového roštu, bez matrace - tu si můžete doobjednat v rámci souvisejícího zboží. Vnitřní uspořádání skříně čítá celkem 9 polic, šatní tyč. Navíc je skříň vybavená 2 zásuvkami.

Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku.

Jednotlivé komponenty 
vyrábíme z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní desky o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu.


Ložnice je sestavena z následujících položek:
- postel Provence L1 (včetně lať. roštu), rozměry š165/d205/v100 cm, ložná plocha 160x200 cm
- 2x noční stolek Provence SN, rozměry š51/h43/v45 cm
- 4-dveřová šatní skříň Provence S4D, rozměry š171/h53/v198 cm


Podívejte se na nabídku dalších komponentů  kolekce Provence
a vytvořte si ložnici přesně dle vašich představ.

Parametry

Materiál Lamino
Dekor borovice andersen, dub lefkas
Kolekce Provence

Máte dotaz k produktu?