Tipy na Vánoce: Malé, ale šikovné dárky, které vyšperkují každý domov

Tipy na malé vánoční dárky

Vánoce se kvapem blíží, nákupní horečka graduje. Děsí vás přeplněné obchodní domy? Vyberte tentokrát dárky online a za pár kaček.

1.Polička nebo regál na knihy

Máte v rodině nebo mezi přáteli knižního maniaka? Překvapte ho novou poličkou, kam si vystaví oblíbené tituly nebo knihy, do kterých se teprve chystá začíst. Když mu jich pár přikoupíte, určitě se zlobit nebude.

2.Sedací vak

Milovníky odpočinku potěšíte příjemným sedacím vakem. Zve k posezení před televizí, čtení nebo odpolednímu šlofíku. Sedací vak podporuje přirozenou polohu páteře, uvolňuje zatuhlé svaly i obratle. Darujete tak 2 v 1: dobrý pocit i úlevu od bolesti.

3.Němý sluha

Chcete blízké potěšit něčím praktickým? Vyberte šikovný věšák neboli němého sluhu. Moderní design se hodí do každé domácnosti. Využití najde v předsíni, chodbě i ložnici. Stop pomačkaným kabátům a kravatám.

4.Příruční stolek

Poslouží k odložení novin, knížky, hrnku s kávou, mobilního telefonu i dalších nezbytností. Obdarovaný ho ocení v obýváku, ložnici i pracovně. Vzpomene si na vás každý den.

5.Kobereček

Koberec chrání chodidla od chladné země a rozzáří každou místnost. Hodí se do obýváku, dětského pokojíčku, chodby i ložnice. K nejoblíbenějším patří přírodní barvy a zvířecí motivy – třeba zebra. Oblibě se těší také dětské koberečky s motivy silnic a městeček. K tomu pár autíček a vláčků a o parádní jízdu je postaráno.

TIP: Prohlédněte si náš výběr malých i velkých dárků do domácnosti. Už od 63 Kč.

Dárky na last minute u Nábytku za kačku

Necháváte nákupy na poslední chvíli? U Nábytku za kačku žádný problém – sledujte označení „Dodání do Vánoc“ – tyto produkty k vám dorazí během pár pracovních dní. Spěcháte ještě víc? Vyzvedněte si je osobně v naší prodejně ve Vestci u Chrudimi.

Pořád nevíte? Dárkový poukaz to jistí

Váháte a chcete nechat výběr radši na obdarovaném? Darujte dárkový poukaz, ať si vybere to, co zrovna potřebuje. Poukazy nabízíme v hodně od 1 000 do 10 000 Kč.

Šťastné a veselé Vánoce přeje celý tým Nábytku za kačku.