Tipy na vánoční dárky 2019: Velké rozměry, malé cenou

Tipy na vánoční dárky

Ženy a muži mají společnou minimálně jednu věc – lásku k domovu. Potěšte je pěkným praktickým dárkem do domácnosti za pár kaček. Co letos letí?

1. Stojací lampy

Cena od: 680 Kč

Krásná stojací lampa udělá parádu v obýváku, ložnici i dětském či studentském pokoji. Ocení ji každý milovník čistého designu, který si rád užívá romantické osvětlení. Potěší i zapálené čtenáře, kteří často tráví večery s knihou v ruce.

2. Designová zrcadla

Cena od: 580 Kč

Velké zrcadlo udělá radost ženám i mužům. Vyjímá se v předsíni, koupelně i šatně. Zaměřte se na nevšední designový rám, originální tvar, zdobení či jiný zajímavý prvek. Hitem do ložnic i předsíní je zrcadlo MALKIA se zdobeným dřevěným rámem v moderní stříbrné.

3. Počítačové stoly

Cena od: 599 Kč

Školáci, studenti i ti, kdo pracují z domova, využijí pořádný počítačový stůl. Myslete na to, že správný stůl má nabídnout dostatek místa pro počítač s klávesnicí a myší, kancelářské pomůcky, stolní lampu a další nezbytnosti.

4. Pohodlné matrace

Cena od: 2050 Kč

S kvalitní matrací věnujete i klidný spánek a zdravá záda bez bolesti. Uděláte radost partnerovi, rodičům i prarodičům. Abyste nešlápli při výběru vedle, nejdříve obdarovaného nenápadně vyzpovídejte ohledně jeho preferencí, co se týče tvrdosti a výšky matrace.

5. Elegantní pohovky

Cena od: 3 690 Kč

Každý milovník odpočinku a relaxace bude mít radost z nové pohovky. Hodí se do obýváku, pracovny i dětského pokoje. Pořídíte je už za necelé 4 000 Kč.

Chcete pohovku ještě něčím doplnit? Vyberte polštářky, televizní deku nebo třeba taburet, který uleví nohám a navíc v prostoru i skvěle vypadá.

Dárkový poukaz to jistí

Ještě váháte? Pro ty, kdo si radši vybírají sami, zvolte dárkový poukaz Nábytku za kačku v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč.

Nábytek za kačku vám vybraný dárek dodá kamkoliv po České republice zcela zdarma. Stačí nakoupit alespoň za 2500 Kč. Budete-li chtít, naši šikovní kolegové vám nábytek rovnou i smontují.