Trendy obývacích stěn 2018/2019: Které udělají parádu za pár korun?

Trendy obývacích stěn 2018/2019: Které udělají parádu za pár korun?

Nábytková sestava se sedací soupravou tvoří centrum každého obýváku. Objevte, které stěny z letošní kolekce nejlépe zkrášlí váš domov. Nedáte za ně víc než pár kaček.

Poslední trendy v obývacích stěnách

1.Jednoduchost

Méně je někdy vždycky více. V oblasti bytových trendů to platí dvojnásob. Jednoduché linie, čistá geometrie a účelné vybavení bez lapačů prachu patří k hlavním znakům moderního minimalismu.

2.Přírodní odstíny

Pomyslný titul „barvy roku“ na plné čáře vyhrála svěží zelená. V závěsu se drží barvy Země – béžová, hnědá, oranžová a khaki. Ke slovu přichází také modrá ve všech možných odstínech. S barvami si pohrajte nejen na obývací stěně, ale také sedačce, výmalbě či tapetě.

3.Černo-bílý kontrast

Univerzální černo-bílá evokuje jednoduchý, moderní styl bydlení a je skvělým základem pro hru s bytovým designem. Obě barvy totiž výborně ladí i s výraznými odstíny a motivy na nábytku, zdech a doplňcích.

4.Závan severu

Už několikátou sezónu je v kurzu skandinávský styl bydlení. Učaruje všem milovníkům přírody a útulného domova. Charakterizují ho svěží neutrální barvy a přírodní materiály. Elegantně a s citem spojuje tradiční nábytek s modernou. K typickým barvám patří například světlý dub sonoma.

Na vzrůstající poptávku rychle reagují i výrobci. V severském stylu teď seženete vybavení pro celý byt či dům. Skandinávská obývací stěna dodá pokoji pocit domácí pohody. Nezapomeňte na plédy, přehozy a polštářky, které útulný dojem ještě umocní.

5.Kombinace přírodních barev s výraznou tapetou

Máte vyhlídnutou přírodní obývací stěnu, která by na bílém pozadí zanikla? Sáhněte po výrazné tapetě, výmalbě, obrazu nebo polepu zdi. Dekor slaďte i s textilními a ostatními doplňky. Každý detail rozhoduje!

5 tipů na moderní sedací soupravy za kačku

Obývací stěna GENTA

Moderní obývací stěna v černobílé barvě přesně odpovídá posledním trendům. Nezabírá moc místa, takže se hodí i do menších obývacích pokojů.

Obývací stěna BREAK

Nábytek v dezénu dubu sonoma patří mezi zástupce oblíbeného skandinávského stylu. Ke stěně doporučujeme bodové LED osvětlení s bílým podbarvením – navodí klid a romantickou atmosféru.

Obývací stěna Vigo 4

Jednoduchá s čistými liniemi a bez zbytečných poliček, které chytají prach. Oceníte dvířka s pohodlným systémem otevírání. Černobílá varianta s fólií ve vysokém lesku zůstává krásná i bez dennodenního leštění.

Bílá TV a media stěna MONTEREJ s LED osvětlením

Luxusní obývací stěna v elegantním designu osloví ty, kdo si rádi vychutnávají večerní pohodu při sledování televize. Díky výklopným skříňkám a postranním policím nabídne i dostatek úložného prostoru.

Obývací stěna s LED osvětlením ATLANTIS

Moderní nábytek v přírodních barvách poskytuje bohatý úložný prostor pro všechny nezbytnosti. Součástí stěny je i LED osvětlení s bílým podbarvením, které dodá prostoru nový rozměr. Vděčný odstín wenge snadno sladíte s ostatními kusy nábytku a dalšími bytovými doplňky.