TV stolky a komody v obýváku: Proč to bez nich nejde?

TV stolky a komody v obýváku: Proč to bez nich nejde?

Televizní stolek s komodou patří k nezbytným prvkům každého obývacího pokoje. Bez nich by vám chyběly důležité úložné prostory a pokoj by zůstal poloprázdný a neútulný.

Hlavní výhody TV stolku a komody v obývacím pokoji

1.Nabízejí úložné prostory

Především komoda plní v obýváku funkci úložných prostorů. Podobně vám poslouží i televizní stolek. Záleží na vás, zda si vyberete takový, který má dvířka, za kterými můžete cokoliv schovat, nebo dáte přednost otevřeným policím. Tam si vystavíte oblíbené suvenýry z cest, knížky, DVD nebo třeba svíčky. Příjemně vzdušně působí kombinace dvířek a polic v jednom.

2.Tvoří důležitý designový prvek

Oba kusy nábytku budete mít neustále na očích. Když najdete materiál, styl a barvu, které jsou vašemu srdci blízké, potěší vás každý den. Popularitě se těší světlé přírodní dřevo v severském přírodním stylu, nebo naopak moderní kontrastní černo-bílý nábytek, který snadno sladíte s jakoukoli jinou barvou.

TIP: Fandíte originalitě? Vyberte si stolek a komodu ve výraznější barvě než zbytek vybavení ve svém obýváku. Přitáhnete k nim ještě více pozornosti a povýšíte je na středobod celého prostoru.

3.Harmonický propojují nábytek

Máte obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou? Pak umístěte komodu tak, abyste je buď propojili, nebo opticky oddělili. Záleží na vás. Nenechte se svazovat žádnými pravidly.

Milujete severský, nebo spíš český venkovský styl?
5 tipů na TV stolky a komody do vašeho obýváku

RTV stolek MARKER typ 1

Televizní stolek v oblíbeném dezénu dubu sonoma severského stylu se skvěle hodí do moderní domácnosti. Uprostřed najdete dvě otevřené police a na stranách dvířka v čistě bílé barvě. Ve stejném stylu pořídíte i komodu, která s TV stolkem krásně ladí.

TV stolek Evora Mini bílý

Pod televizí vynikne moderní stolek z lamina v populárním bílém dezénu. Kromě volného prostoru na DVD přehrávač a dvou polic těsně pod televizí je stolek kompletně uzavřený. Praktická dvířka s lesklou fólií krásně vypadají a téměř nevyžadují údržbu. Po stranách najdete dvě výklopná dvířka, která ukrývají další úložné prostory.

RTV stolek Kora KRT

Milovníky rustikálního stylu nadchne televizní stolek v neobvyklém dekoru samoa king. Je vyrobený z bytelného lamina. Úchytky opatřené patinou dolaďují neotřelý design. Pokud se vám tento elegantní styl líbí, vyberte si i další kusy nábytku z kolekce Kora.

Závěsná skříňka Vigo 180

Praktická závěsná skříňka v bílé barvě se 4 policemi se hodí k televiznímu stolku ve stejném dezénu. Do obýváku můžete umístit pouze jednu skříňku, nebo pořídit hned dvě a nainstalovat jednu z každé strany televize. Jelikož je zavěšená, nehromadí se pod ní prach a vy snadno uklidíte.

Komoda typ 05 dub sonoma

Komoda v dezénu dub sonoma z lehkého lamina. Perfektně se hodí do obýváku laděného do severského stylu. Nabízí celkem 4 prostorné zásuvky. Seženete k ní i další skříňky, vitrínu nebo krásný konferenční stolek.

TIP: Nechce se vám vybírat nábytek kus po kusu? Objevte trendy už hotových obývacích stěn pro následující sezónu.