Výjimečná kolekce Royal: Žijte si jako britský král

Výjimečná kolekce Royal: Žijte si jako britský král

Hit roku 2018, královská kolekce Royal, nyní v novoročních slevách Nábytku za kačku. Čím vás potěší a které kousky nesmíte minout?

Výhody kolekce Royal

1.Nabízí univerzální, čistý design

Celá kolekce nábytku Royal vyniká čistým designem. Potěší všechny příznivce anglického stylu bydlení. Snadno ji sladíte s tmavými i pastelovými barvami a společně s dalšími dekoračními prvky na zdech, textiliích a poličkách rozehrajete krásnou designovou hru barev i tvarů.

2.Nezruinuje vám peněženku

Každý kus královského setu Royal působí honosně. Celou rustikální ložnici i s postelí přitom pořídíte za necelých 13 500 Kč, židle už od 1 800 Kč a bytelné komody za 2 300 Kč.

3.Prosvětlí i menší prostory

Bojujete s prostorem? Díky světlé barvě nábytek opticky zvětší a příjemně prosvětlí i menší pokoje. Komody, vitríny a skříně navíc disponují štědrými úložnými prostory.

4.Zútulní domov

Teplo domova nedělají jen čerstvě upečené buchty a zapálené svíčky. Díky dekoru kartáčovaného dřeva s odstínem divokého dubu dodá nábytek Royal na útulnosti obývacímu pokoji, ložnici i jídelně.

5.Kdykoli dokoupíte další kousky

Kolekci Royal najdete v naší nabídce po celý rok. Jednotlivé kusy nábytku tak můžete kdykoliv dokoupit a britskou „rodinku“ postupně rozšiřovat. Domov díky tomu zařídíte krok po kroku a bez velké počáteční investice. Další možností je i výhodný nákup na splátky.

6.Nábytek snadno přesunete

Na rozdíl od masivního dřeva je nábytek Royal z lamina mnohem lehčí, a proto ho jde kdykoliv a kamkoliv přesunout. Váš obývací pokoj nebo ložnice tak může každý měsíc vypadat úplně jinak.

Kde se nábytek Royal nejlíp vyjímá?

Obývací pokoj

Nábytek Royal skvěle poslouží ke kompletnímu zařízení obývacího pokoje. Zvolte buď hotovou sestavu nábytku, nebo si obývák utvořte podle svého. Výbornou službu udělá TV stolek, vitrína, praktický regál nebo konferenční stolek.

Ložnice

Také ložnici můžete zakoupit už sestavenou, nebo si vybrat jednotlivé kusy nábytku podle svého. Uniknout by vám rozhodně neměla pohodlná a bytelná postelnočním stolkem. Veškeré oblečení pojme prostorná šatní skříň a ložní prádlo zase šikovná komoda.

Jídelna

Součástí každé správné jídelny je stůl, u kterého se společně naobědvá celá rodina. Jídelní stůl Royal je dostatečně velký pro čtyřčlennou domácnost a společně se stylovými židlemi vytváří perfektní kombinaci luxusu a útulnosti.

To nejlepší nakonec: Startuje výprodej až s 30% slevou

Všechny kousky z kolekce Royal nyní pořídíte se slevou 17 až 30 %. Teď už jen vybrat ty nejhezčí. Při nákupu nad 2 500 Kč vám nábytek zdarma doručíme až za vchodové dveře.