|
Dnes 08–16
OtevřítZavřít filtr
Barva
Dekor
Cena
580
28 990
39 produktů

Postele z masivu

Při výběru postele je důležité klást důraz na design i kvalitu materiálu. Postele z masivu patří mezi nejžádanější zboží ve své kategorii. Přinášíme vám pestrou škálu dřevěných postelí, které se liší designem, materiálem i barvou. Luxusní postele z masivu jsou vyrobeny z nezávadného materiálu, zajistí vám klidný spánek a dokonalý odpočinek. Dokonalý vzhled dotvářejí u především moderně řešená čela postele a atypické tvarování postelových noh. Prostor pod postelí může být otevřený, nebo lze zvolit postele z masivu s úložným prostorem. Úložný prostor představuje výsuvné šuple či výklopný rošt. Postele masiv lze snadno kombinovat s ostatním nábytkem v ložnici.

Nabízíme inspiraci do vaší ložnice

Zaujaly vás postele z masivu? Pak máte výborný vkus a teď ještě vybrat tu správnou. V nabídce najdete manželské postele z masivu s úložným prostorem i bez něj. Postele z masivu s úložným prostorem oceníte zejména tehdy, pokud máte menší ložnici a každý úložný prostor navíc je pro vás doslova spásou. Do úložného boxu můžete schovat nejen lůžkoviny, ale také například dětské hračky.

Nabízíme také dětské postele z masivu, které vynikají neotřelým designem. Zejména v panelových bytech, kde jsou dětské pokoje menší, jistě využijete dětské postele z masivu s úložným prostorem. Postele jsou vyvýšené a prostor pod nimi je maximálně využitý. Velice praktické jsou také patrové dřevěné postele pro děti, které spí nad sebou. Postel z masivu představuje ideální řešení do každé ložnice i dětského pokoje.