Nízký stojánkový WC set UNIX, sklo

NIM-UN 13095WN-26
Dostupnost Skladem u dodavatele

Výrobek je k dispozici na externím skladu. Dodání můžete očekávat do týdne.

Stojánkový toaletní WC set. Kartáč+držák toaletního papíru. Nádobka nízká z matovaného skla. Povrchová úprava rukojeti kartáče chrom. Více…
Cena
2 235 Kč
  • Záruka 10 let

Popis

Stojánkový toaletní WC set v designu série UNIX. Kartáč+držák toaletního papíru. Nádobka nízká z matovaného skla. Povrchová úprava rukojeti kartáče chrom. Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 10 let, na povrchovou úpravu výrobku 3 roky. Na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba. 

V současných trendech panuje nádech funkcionalismu a technických prvků. Tyto moderní tendence bezesporu reprezentuje řada koupelnových doplňků UNIX. Spojuje univerzálnost chromu spolu s čistým a nevtíravým vzezřením keramiky. Díky technicky univerzálnímu designu bude vhodně ladit s ostatními prvky dnešních koupelen. Dlouhá životnost, bytelné provedení, kvalitní materiál ji předurčují získat si široké uplatnění, jak ve veřejných zařízeních, tak v domácnostech.

Parametry

Rozměry (cm) 0 x 0 x 0cm
Hmotnost 0,0 kg
Materiál Mosaz, Sklo
Kolekce Unix

Máte dotaz k produktu?