Obývací stěny

Obývací stěna tvoří základ obývacího pokoje a dokáže značně ovlivnit celkový design pokoje. Kromě estetického zážitku přináší také velmi žádoucí úložný prostor.

Obývací stěna tvoří základ obývacího pokoje a dokáže značně ovlivnit celkový design pokoje. Kromě estetického zážitku přináší také velmi žádoucí úložný prostor.

Vybrané filtry

49 produktů

Rozmanitá nabídka obývacích stěn

V nabídce máme obývací stěny rozmanitých tvarů a barev. Hledáte obývací stěnu, která se snadno udržuje? V takovém případě se nabízí materiály, jako je lamino nebo dýhy. Velmi oblíbená je kombinace různých materiálů. Pokud zařizujete obývací pokoj, můžete zvolit místo obývací stěny několik samostatných kusů skříní, nebo raději pořídit osvědčené a praktické moderní obývací stěny. Velmi pěkně působí obývací stěna dub sonoma, která jde ruku v ruce s aktuálními trendy. Je to velmi praktický nábytek, který dokonale ozdobí váš interiér a je maximálně odolný. Máte-li raději bílou barvu, můžete zvolit obývací stěnu bílou, která je vzdušná a elegantní. Jednoduché a praktické řešení představuje obývací stěna olše. Součástí stěn bývají často také komody, které ji doplňují jako celek.

Proč nakupovat právě u nás?

  • Většina produktů je skladem s rychlým dodáním
  • Zboží vám doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč
  • Nabízíme výnos i odbornou montáž
  • Osobní odběr je možný u nás ve Vestci u Chrudimi

Nezdá se vám, že tu stále něco chybí?

No jistě, obývací stěna je základ, ale bez pořádné sedací soupravy se jednoduše neobejdete. Prohlédněte si náš pestrý výběr. Pokud v obývacím pokoji rádi trávíte čas, jistě si pořiďte také konferenční stolek, který se stane vaším pomocníkem na dosah ruky vždy, když to budete potřebovat.

Sleva 5 % na zahradní sestavyChci vědět víc