Pohovky

Pohovky jsou nejlepším řešením, pro menší obývací pokoj. Zaberou méně místa, ale skvěle poslouží pro posezení, případně nabídnou úložný prostor, nebo místo pro přespání.

Pohovky jsou nejlepším řešením, pro menší obývací pokoj. Zaberou méně místa, ale skvěle poslouží pro posezení, případně nabídnou úložný prostor, nebo místo pro přespání.

Vybrané filtry

150 produktů

Rozkládací i s úložným prostorem

Prohlédněte si oblíbené rozkládací pohovky s úložným prostorem. Rozkládací pohovky mají za úkol šetřit místo a také peníze. Poslouží vám opravdu po všech směrech a to ve dne i v noci. V nabídce najdete mnoho stylů a barev, i tvarů. Skvělým řešením jsou také rohové rozkládací pohovky, které padnou přesně do rohu a tím šetří místo. Vestavěné úložné prostory jsou vhodné například na ložní prádlo. Dobře zvolená pohovka s úložným prostorem může váš obývací pokoj doslova rozzářit. Samozřejmě je důležité sladit pohovku s ostatním nábytkem v interiéru. Pohovku můžete vkusně doplnit také křeslem, která lze samozřejmě dokoupit ve stejném či podobném designu. Při výběru je třeba brát zřetel také na možnosti prostoru a v neposlední řadě na zbytek interiéru. Kvalitní a designová pohovka se stane srdcem vašeho obývacího pokoje a místem oddechu a relaxace.

Proč si k nákupu vybrat Nábytek za Kačku?

  • Zboží doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč
  • Produkty vám rádi smontujeme i vyneseme
  • Nabízíme osobní odběr ve Vestci u Chrudimi
  • Nákup je možný i na splátky
  • Většinu produktů máme skladem, přípravených k rychlému dodáním
  • Nabízíme pestrý výběr produktů za skvělé ceny

Potřebujete s výběrem poradit?

Připravili jsme pro vás spoustu článků v našem magazínu. Přečtěte si například článek, který vám poradí jak vybrat pohovku do malého bytu, nebo několik tipů, jak sladit pohovku se zbytkem obývacího pokoje.

Sleva 5 % na zahradní sestavyChci vědět víc