Toaletní WC kartáč NAVA 28094WN-b

NIM-NA 28094WN-b
Dostupnost Skladem u dodavatele

Výrobek je k dispozici na externím skladu. Dodání můžete očekávat do týdne.

Toaletní WC kartáč s nízkou nádobkou z matovaného skla. Více…
Cena
945 Kč
  • Záruka 10 let

Popis

Toaletní WC kartáč NA 28094WN-b designu podmanivé kolekce Nava. Nízká nádobka z matovaného skla. Pouze k navrtání do zdi. Začněte svůj den v koupelně jejíž dominantou jsou stylové doplňky ze série Nava.

Série NAVA zapadne s lehkostí do každé decentní koupelny. Matná černá a chrom vytváří unikátní kombinaci, která je přizpůsobivá a dovede prostor vaší koupelny k dokonalosti. Ke slovu nyní přichází barvy, kontrasty matu a různé kombinování. 

Údržba:
K čištění povrchu použijte hadřík z mikrovlákna, který namáčejte v mýdlové vodě nebo octovém roztoku. Po umytí  vysušte povrch jemným hadříkem. Použití bělících, dezinfekčních, alkalických, silně koncentrovaných čistících prostředků obsahující silná činidla nebo použití tekutých písků povrch poškozuje!

Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 10 let, na povrchovou úpravu výrobku 3 roky. Na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba. 

Parametry

Rozměry (cm) 44 x 12 x 12cm
Hmotnost 1,1 kg
Kolekce Nava
Materiál Mosaz

Máte dotaz k produktu?