Toaletní WC kartáč UNIX, vysoká nádobka

NIM-UN 13094W-26
Dostupnost Skladem u dodavatele

Výrobek je k dispozici na externím skladu. Dodání můžete očekávat do týdne.

Toaletní WC kartáč s vysokou nádobkou z roseného matného skla. Více…
Cena
1 117 Kč
  • Záruka 10 let

Popis

Toaletní WC kartáč s vysokou nádobkou z roseného matného skla v designu série UNIX. Rukojeť kartáče z mosazi s povrchovou úpravou chrom. Držák snadno připevníte na obklady pomocí šroubků, které vám dodáme v balení. Tento produkt však můžete upevnit též kvalitním lepidlem. Lepidlo není součástí dodání.

Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 10 let, na povrchovou úpravu výrobku 3 roky. Na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba. 

V současných trendech panuje nádech funkcionalismu a technických prvků. Tyto moderní tendence bezesporu reprezentuje řada koupelnových doplňků UNIX. Spojuje univerzálnost chromu spolu s čistým a nevtíravým vzezřením keramiky. Díky technicky univerzálnímu designu bude vhodně ladit s ostatními prvky dnešních koupelen. Dlouhá životnost, bytelné provedení, kvalitní materiál ji předurčují získat si široké uplatnění, jak ve veřejných zařízeních, tak v domácnostech.

Parametry

Rozměry (cm) 12 x 45 x 12cm
Hmotnost 1,7 kg
Materiál Mosaz, Sklo
Kolekce Unix

Máte dotaz k produktu?