Podrobný postup splátek

Výhodný nákup zboží na splátky

 • FORLIVING s. r. o. a BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank!) pro Vás exkluzivně připravili program prodeje na splátky za velmi výhodných finančních podmínek s minimální administrativou s tím spojenou.

 • Proces schvalování úvěru nyní probíhá on-line a výsledek je znám bezprostředně po odeslání objednávky.Postup při nákupu zboží na splátky:

 • Nákup na splátky je snadný, zabere vám pár minut:

  1. Vložte zboží do nákupního košíku.

  2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky".

  3. Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností. V případě, že vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.

  4. V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách společnosti
  BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank!) a jsou považovány za přísně důvěrné.

  5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se vám zobrazí předběžné vyjádření společnosti
  BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank!) k vaší žádosti. Pokud byla vaše Žádost předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů nám je zašlete poštou na naši korespondenční adresu: FORLIVING s.r.o., Vestec 2, 537 01 Chrudim. Dokumenty s doklady můžete také přinést do naší kamenné prodejny na adrese: Poděbradova 80, 537 01 Chrudim.

  6. Vaše objednávka bude zpracována poté, co obdržíme vámi podepsanou smluvní dokumentaci se všemi požadovanými doklady

 

 • Podmínky pro získání úvěru a potřebné doklady

  věk od 18 let
  pravidelný zdroj příjmů

 

 • Potřebné doklady pro úvěr do 80 000 Kč

  1. kopie platného dokladu totožnosti (pro úvěr nad 50 000 Kč rovněž kopie dokladu totožnosti partnera a podpis partnera na smlouvě, je-li partner uveden)

  2. kopie jednoho z uvedených druhých dokladů: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz

  3. kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu

 

 • Potřebné doklady pro úvěr nad 80 000 Kč

  1. kopie platného dokladu totožnosti, včetně kopie dokladu totožnosti partnera a podpisu partnera na smlouvě, je-li partner uveden

  2. kopie jednoho z uvedených druhých dokladů: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz

  3. kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu

  4. jeden z níže uvedených dokladů prokazující adresu bydliště (žadatel dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu)

  5. jeden z níže uvedených dokladů pro ověření příjmu

  Doklad prokazující bydliště žadatele o úvěr
  doklad o zaplacení nájemného, rozpis nebo složenka SIPO, vyúčtování odběru elektřiny, vyúčtování odběru plynu, vyúčtování telekomunikačních poplatků, výpis z katastru nemovitostí, výpis z bankovního účtu, zaslaný na adresu žadatele uvedenou ve smlouvě.
  Doklad nesmí být starší než 2měsíce.

  Doklad pro ověření příjmu žadatele o úvěr
  potvrzení o výši příjmu, poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele, daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem), potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu, poslední výpis z účtu, poslední složenka prokazující pobírání důchodu.
  Doklad nesmí být starší než 1 měsíc.

Při telefonickém potvrzení objednávky Vám sdělíme, zda je poptávané zboží dostupné a kdy jsme schopni jej doručit. Pokud byla Vaše žádost o úvěr schválena a byly nám poslány potřebné doklady (viz. předchozí bod), je zboží expedováno dle dodací lhůty uvedené u jednotlivých výrobků. Dodání zboží na splátky je vždy realizováno zaměstnanci a vozy společnosti FORLIVING s.r.o.

V okamžiku dodání zboží naší dopravou Vám řidič předloží k podpisu Žádost/Smlouvu o poskytnutí spotřebitelského úvěru (jedna kopie je pro Vás) a zkontroluje Vaši totožnost dle občanského průkazu. Současně Vám předá daňový doklad ke zboží, potvrdí záruční list. Při dodání zboží zaplatíte dohodnutou akontaci úvěru.

 

 • Pojištění schopnosti splácet

 

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy vám nabízíme výhodné pojištění.


Výhody sjednaného pojištění:

 • jistota v nepříznivých životních situacích,

 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,

 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,

 • minimálně 4 pojištění za cenu jednoho,

 • součást měsíční splátky úvěru.

 • Pojištění si můžete sjednat společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

  Soubor pojištění MASTER: 4,99 % z měsíční splátky úvěru, pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity III. stupně, úmrtí.
   

 

FORLIVING s.r.o. je zprostředkovatelem úvěrů pro společnost BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank!)