Dodací podmínky

 • Doprava je zajištěna převážně vlastními vozidly dodavatele a kurýrní službou, resp. poštou. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.
   
 • Zboží zasílané Českou poštou je doručováno službou "obchodní balík" obvykle do 24 hodin od podání. Zboží doručované firemními vozy je obvykle dodáváno v následujích 24 hodinách po předchozí tel. potvrzení závozu naším operátorem.
   
 • Konkrétní dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Upozorňujeme, že tyto dodací lhůty jsou POUZE ORIENTAČNÍ - vzhledem k šíři nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhůty.
   
 • Cena dopravného je vyčíslena částkami v závislosti na vzdálenosti zákazníka od našeho centrálního skladu. Cena dopravy a odkdy je doprava zdarma je pevně nastaveno podle jednotlivých PSČ. U vybraných typů produktů můžeme v návaznosti na minimální obchodní přirážku přistoupit ke stanovení individuální ceny přepravních služeb. Pro zjištění ceny dopravy, případně odkdy je doprava zdarma na jednotlivé PSČ je možné si stáhnout kompletní tabulku ZDE.
   
 • Společně s dodávaným zbožím je zákazníkovi předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení. Pokud je zboží zasíláno Českou poštou, je se zbožím zasílán dodací list a daňový doklad (faktura) je doručen dodatečně na základě potvrzení o dodání.

Nové články v e-mailu

Nepropásněte nový článek, skvělou akci nebo slevu a přihlaste se k odběru zpravodaje!