Dodací podmínky

 • Doprava je zajištěna převážně vlastními vozidly dodavatele a kurýrní službou, resp. poštou. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit formu přepravy s ohledem na objednané množství a charakter zboží.
   
 • Zboží zasílané Českou poštou je doručováno službou "obchodní balík" obvykle do 24 hodin od podání. Zboží doručované firemními vozy je obvykle dodáváno v následujích 24 hodinách po předchozí tel. potvrzení závozu naším operátorem.
   
 • Konkrétní dodací lhůty jsou uvedeny u každého výrobku. Upozorňujeme, že tyto dodací lhůty jsou POUZE ORIENTAČNÍ - vzhledem k šíři nabízeného sortimentu NELZE garantovat nevyprodání skladových zásob a s tím spojené případné PRODLOUŽENÍ publikované dodací lhůty.
   
 • Dopravné při objednávce do 2.500,- Kč vč. DPH hradí zákazník. Cena dopravného je zkalkulována vždy v nákupním košíku a je závislá na konkrétní skladbě objednávky, max. však může činit 250,- Kč vč. DPH. Při objednávce nad 2.500,- vč. DPH je doprava hrazena prodávajícím.

   
 • Společně s dodávaným zbožím je zákazníkovi předána faktura, která slouží zároveň jako doklad pro případné reklamační řízení. Pokud je zboží zasíláno Českou poštou, je se zbožím zasílán dodací list a daňový doklad (faktura) je doručen dodatečně na základě potvrzení o dodání.

Nové články v e-mailu

Nepropásněte nový článek, skvělou akci nebo slevu a přihlaste se k odběru zpravodaje!